Verdikt, vormt en separeert het haar. Een klein beetje is al genoeg om een gestructureerde of juist ongestructureerde stijl te creëren, wat je wilt.
Extra toegevoegde elastische vezels houden het haar flexibel en voorkomen dat het stijf wordt. En de fnish? Die is zo mooi mat als je mag verwachten van een klei. Ideaal voor fjn tot dun, kort tot middellang haar. In water oplosbaar, dus je spoelt het zo weer uit
18.21 Man Made snapt wat mannen willen. Premium Hair Spray droogt snel, blijft flexibel en beschermt het haar tegen vocht zonder dat het slap wordt. Zo blijft elke stijl de hele dag intact.
De spray heeft een hoge dichtheid, waardoor je een perfect gelijkmatige en gewichtloze dekking krijgt. Je kunt gewoon borstelen, zonder dat het schilfert. En omdat het mannenoog ook wat wil, is het design van de flacon geïnspireerd op een blikje bier uit begin 1900 – stoer en stijlvol.
Reinigt, versterkt en hydrateert van top tot teen. De huid voelt natuurlijk aan (niet droog of strak, niet vet!). Het haar wordt soepel, maar blijft stevig en krijgt een lichte glans. Heeft geen sulfaten en parabenen nodig om goed te werken, die zitten er dus ook niet in. 18.21 Man Made Wash is gebotteld in een fles die niet misstaat tussen exclusieve whisky’s en heeft een geur die mannen weer mannen laat zijn. Hoewel... het schijnt dat ook de dames de charmes van deze alleskunner enorm waarderen!